Een valse start ..
Wezel Sport B heeft een knappe overwinning behaald op het veld van Noordstar. Het was Paesen die het beslissende doelpunt maakte in de 78e minuut. Nochtans was het totaal geen goed begin van Wezel Sport B. Met de rust stond Noordstar op een 2-0 voorsprong dankzij doelpunten van Youth en Bruynseels.
Van de Paar moest serieus bijschaven tijdens de rust, maar zijn donderspeech rendeerde wel. Hij bracht voor de tweede helft met Loenders en Oris twee nieuwe krachten in. Miceski en Veulemans mochten in de kleedkamer blijven.
Na 10 minuten spelen in de tweede helft, vond Wezel de aansluitingstreffer via de pas ingevallen Loenders, die voldoende herstelt leek van ziekte eerder deze week. Daarna zat de wedstrijd voor een tijdje op slot en bleef de voorsprong voor Noordstar staan. De tijd begon wel te dringen voor Wezel, als ze alsnog met een goed gevoel terug huiswaarts wilde gaan.
Wanneer Van Geffen in de 75e minuut van de wedstrijd plots de gelijkmaker voor Wezel op het bord zette, gingen de kopjes bij de thuisploeg omlaag. Op dat moment drukte Wezel Sport door en via Paesen, was de 2-0 achterstand ineens weggewerkt in een 2-3 voorsprong.
Maar dan ging het licht eventjes uit bij Kruhlov. Op 3 minuten tijd kwam hij twee keer te laat, wat resulteerde in een tweede gele kaart en een uitsluiting als gevolg.
Ondanks de man meer situatie in de laatste 10 minuten, kwam de thuisploeg niet meer tot scoren en behaalde Wezel Sport B een gelvleide zege.